Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chałupnictwo

Utworzony przez Grand36, 13 września 2010 r. o 11:41
Grand36 napisał:
Praca w zaciszu domowego ogniska, dla każdego niezależnie od wieku. Składanie długopisów, skręcanie zabawek,adresowanie kopert oraz wiele innych. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszam na stronę www.chalupnicza.yoyo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.superpuzzle.com.pl/?t=1404  A ja polecam grę wiem jak to wygląda,że spam,że nabijanie-sama tak myslalam a tu szok;o wygralam 200zł za układanie puzzli!! Polecam bo opłaca się,wystarczy zagrac,wyslac smsa i zarejestrować się! Zwraca się za smsa i ma sie kase za free! Masakra;) polecam! Sami sprobujcie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.superpuzzle.com.pl/?t=1410, polecam, jest o co grać i pieniądze za wysłanie smsa się zwracają, zagraj i Ty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anulka napisał:
Szoda,ze nie przeczytałam tego wczesniej,bo widze,ze firma funkcjonuje juz od zeszłego roku.Ja wysłałam jakies 2 tyg temu.I dalej nic.Jesli są osoby poszkodowane mozemy isc do sądu.Odpiszcie,nie mozemy tego tak zostawić.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam w ing bank slaski i tan numer konta nie nalezy do tego goscia i nawet nie nalezy do osoby z gdyni tylko z całkiem innej czesci polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ged napisał:
Nie wiem czy słyszeliście o surfbarach. Ja mam za sobą próby pracy chałupniczej typu adresowanie kopert i skręcanie długopisów. Nic z tego dobrego nie wynikło. Szukałem w sieci czegoś co pozwoliłoby mi zarobić dodatkowo trochę grosza i znalazłem. Sprawa wygląda w ten sposób, ściągam sobie program http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959 na komputer, który uruchamiam zawsze gdy korzystam z internetu. Na pulpicie pojawia się mała ikonka na której wyświetlają się reklamy i w niczym mi ona nie przeszkadza. Nie muszę na nią zwracać szczególnej uwagi, bo nic tu nie robię, nie klikam. W ten sposób naliczają mi się punkty, które na koniec miesiąca są przeliczane na dolary. Wypłaty można dokonać po uzbieraniu 20 dolarów. Zdecydowałem się na to, ponieważ mimo ze nie zarabia się tu wielkiej kasy to wiem ze nie mam do czynienia z piramidą finansową, a z internetu i tak korzystam. Nie przekonują mnie programy które oferują parę tysięcy zarobku w tydzień czasu.
ale potem każą wpisać tam jakiś kod pin???ile można w ten sposób zarobić proszę o więcej szczegółów.kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
ale potem każą wpisać tam jakiś kod pin???ile można w ten sposób zarobić proszę o więcej szczegółów.kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
ale potem każą wpisać tam jakiś kod pin???ile można w ten sposób zarobić proszę o więcej szczegółów.kasia
zapytaj ile można stracić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popular nfl jerseys cheap are going to be scarce over the next three months.Then they're going to be more expensive.The most popular teams will experience the worst shortages, and the James Jones Jersey are breaking all sorts of popularity records this year, from on-field performance to stock sales to merchandise sales.To lure the customer towards their service, providers are leaving no stone unturned in order to provide several plans to make Josh Sitton Jersey .Thats why your website's critics are so vital, and ofcourse why companies must be alerted at all times.With the sport's new passing-crazed style of play challenging the traditional notion that Buffalo Sabres jerseys is a fundamental ingredient for postseason success, these Nick Collins Jersey will provide an intriguing look at the way to win in the NFL when the stakes are highest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dalam się nabrać jak widać jak ktoś chce zarobić uczciwie zostaje oszukany.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszusci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie iwezcie tej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie ja tez szukam pracy chalupniczej od paru miesiecy i niestety nie znalazlem zadnej uczciwej firmy. Firma chalupnicza.yoyo jest fikcyjna poniewaz na adres email wysylalem 2 rozne pytania z roznych adresow a odpowiedz byla taka sama. Zeby znalesc prace chalupnicza trzeba sie pytac znajomych bo inaczej to ciezko. Pozdrawiam i powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze, że to znalazłam. Bo miałam iść jutro wpłacić. Jak myślicie, czy to : http://praca.owi.pl/ogloszenie/Skrecanie_dlugopisowadresowanie_kopert,411693#response tez będzie oszustwem? Mam 17 lat. Uczę się i chciałabym zarobić trochę, bo w dom kiepsko z pieniędzmi. Nie bawie się w takie rzeczy jak te linki co trzeba coś pobierać i nic nie robiąc zarabiać. Zainteresowało mnie takie skręcanie długopisów czy klejenie ramek. Była by mozliwość zarobienia tak w domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszuści !! nie można im tego popuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Witajcie ja tez szukam pracy chalupniczej od paru miesiecy i niestety nie znalazlem zadnej uczciwej firmy. Firma chalupnicza.yoyo jest fikcyjna poniewaz na adres email wysylalem 2 rozne pytania z roznych adresow a odpowiedz byla taka sama. Zeby znalesc prace chalupnicza trzeba sie pytac znajomych bo inaczej to ciezko. Pozdrawiam i powodzenia
Moze Cie zainteresuje wspolpraca z ogólnopolska firma poszukujaca osób do promocji firmy w Internecie, Wymagany dostęp do Internetu i sprawne poruszanie się w nim.Nie ma zadnych przedplat czy kupowania pakietow startowych. Okres probny za darmo i nie obliguje do podpisania umowy. Ale trzeba sie natyrać zanim zarobisz porzadne pieniadze. Renata r.wasielewska(małpa)wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Proponuje pracę chałpniczą przez internet wystarczy się zarejestrować i oglądac reklamy naprawde warto to nic nie kosztuje link http://Survpee.com/?ref=1134311
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam stronkę http://www.20dollars2surf.com/?ref=526858 nie trzeba nic robić tylko ściągnąć baner który sam wyświetla reklamy na komputerze. Uważam że warto spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.. mnie też naciagneli..;/ trzeba cos z tym zrobić;/ jakis krety nie może przecież na nas zarabiac.. macie jakieś pomysły co można z tym zrobić? gdzie zgłosic sprawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...